ისანი პარკ რეზიდენსი
მრავალფუნქციური კომპლექსი თბილისში ისნის რაიონში, გაბრიელ სალოსის გამზირზეშენდება, ეს არის ინოვაციური სივრცე, რომელიც აერთიანებს საცხოვრებელ, კომერციულდა რეკრეაციულ ზონებს.
ექვსი ბლოკისგან შემდგარი კომპლექსის განაშენიანების ფართობი 40 000 კვ.მ-ია,აქედან 16.422 კვ.მ-ზე ნარჩუნდება არსებული სიმწვანე, ასევე მოეწყობა სპორტული დასაბავშვო მოედნები, სასეირნო ბილიკები.
კომპლექსის ტერიტორიაზე იქნება ღია და დახურული ავტოსადგომები,
Car Free ზონები და რაც ყველაზე მნიშვნელოვანია ტერიტორიაზე განთავსდება ღიაბ საცურაო აუზი. პროექტის განაშენიანება, ინფრასტრუქტურა, სართულიანობა (8 სართული), უფრო მიმზდიველს, მყუდროს ხდის კომპლექს.
პირველი სართული დათმობილი ექნება კომერციულ ფართებს, სადაც განთავსდება სხვადასხვა ტიპის სავაჭრო ობიექტები, რაც დამატებით კომფორტს შეუქმნის მობინადრეებს ტერიტორიიდან გაუსვლელად მიიღონ შესაბამისი მომსახურება. მთლიანი კომპლექსი იზოლირებული იქნება 24/7 -ზე დაცვის სისტემით. აქ დაგხვდებათ უსაფრთხო, მშვიდი, ეკოლოგიურად სუფთა გარემო. თბილისის ისნის რაიონში  გაბრიელ სალოსის გამზირზე მდებარე მრავალფუნქციური კომპლექსი არის ინოვაციური სივრცე, რომელიც აერთიანებს საცხოვრებელ, კომერციულ და საზოგადოებრივ ფუნქციებს. ექვსი ბლოკისაგან შემდგარი, თითოეული რვა
სართულიანი კომპლექსი გახდება თანამედროვე ურბანული სივრზე, რომელიც
მიიპყრობს როგორც ადგილობრივი მოსახლეობის, ისე ვიზიტორების ყურადღებას. თითოეული შენობის პირველ სართულზე განთავსდება კომერციული ფართები, რაც უზრუნველყოფს ბიზნესის განვითარებისა და ვაჭრობის შესაძლებლობებს. ეს შექმნის ხელსაყრელ ატმოსფეროს კომპლექსში მეწარმეობის განვითარებისთვის,, ასევე მოიზიდავს ვიზიტორებსა და კლიენტებს. საცურაო აუზი გახდება კომპლექსის საზოგადოებრივი ინფრასტრუქტურის განუყოფელი ნაწილი, რომელიც მოსახლეობას და სტუმრებს შესაძლებლობას შესთავაზებს ივარჯიშონ და შეინარჩუნონ ფიზიკური ჯანმრთელობა. კომპლექსის ტერიტორიაზე განლაგებული სასეირნო ბილიკები მოქალაქეებს დილის სირბილისთვის ან საღამოს დასასვენებლად სეირნობისკენ მოუწოდებს, რაც უზრუნველყოფს მყუდრო და უსაფრთხო სივრცეს აქტიური დასვენებისთვის. მთლიანობაში მრავალფუნქციური კომპლექსი არის თანამედროვე ურბანული სივრცე, რომელიც ხელს უწყობს ბიზნესის განვითარებას, ჯანსაღი ცხოვრების წესს და სოციალურ აქტივობას კომფორტულ და უსაფრთხო გარემოში.

Isani Park Residence
A multifunctional complex will be built on Gabriel Salosi Avenue in the Isani district of Tbilisi. It is an innovative space that combines residential, commercial, and recreational zones.
The development area of the complex, consisting of six blocks, is 40,000 square meters, of which 16,422 square meters will be reserved for the existing greenery, and children's playgrounds and walking paths will also be arranged.
There will be open and closed parking lots on the territory of the complex,
Car Free zones and, most importantly, an outdoor swimming pool will be located on the territory. The development of the project, infrastructure, number of floors (8 floors), makes the complex more attractive and comfortable.
The first floor will be dedicated to commercial spaces, where various types of shopping facilities will be located, which will create additional comfort for residents to receive appropriate services without leaving the territory. The entire complex will be isolated with a 24/7 security system. Here you will find a safe, quiet, ecologically clean environment. The multifunctional complex located on Gabriel Salosi Avenue in the Isani district of Tbilisi is an innovative space that combines residential, commercial and public functions. Consisting of six blocks, each with eight
The multi-storey complex will become a modern urban space, which
will attract the attention of both local residents and visitors. Commercial spaces will be located on the first floor of each building, which will provide opportunities for business development and trade. This will create a favorable atmosphere for the development of entrepreneurship in the complex, as well as attract visitors and clients. The swimming pool will become an integral part of the complex's public infrastructure, offering residents and guests the opportunity to exercise and maintain physical health. Walking paths located on the territory of the complex will encourage citizens to go for a morning run or an evening walk, providing a cozy and safe space for active recreation. Overall, the multifunctional complex is a modern urban space that promotes business development, a healthy lifestyle and social activity in a comfortable and safe environment.